انتشار تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۱-۹۲ دانشگاه پیام نور

انتشار تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۱-۹۲ دانشگاه پیام نور

عبدالله معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور طی بخشنامه‌ای، آخرین تغییرات تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ برای کلیه دوره‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی (سنتی و طرح تجمیع)، کارشناسی ارشد و دکتری را منتشر کرد.
بر این اساس در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۲ برای ترم پاییز، ارائه درخواست دانشجو و ثبت تغییر رشته، تغییر گرایش و انتقال از اول مرداد سال جاری تا ۱۶شهریور، ثبت دروس معادل سازی شده از اول شهریور تا ۱۵ شهریور، ارائه درخواست مهمان (دائم و موقت) شدن دانشجویان و تایید توسط مرکز مبدا و مقصد از تاریخ اول مرداد ۹۱ شروع و در تاریخ ۲۱ شهریور به پایان می‌رسد.

همچنین ثبت‌نام و انتخاب واحد از ۱۸ شهریور آغاز شده و تا ۲۸ شهریور به پایان می‌رسد. زمان درخواست وام نیز از زمان شروع ثبت‌نام تا پایان ثبت‌نام می‌باشد.

زمان پرداخت شهریه در زمان ثبت‌نام انجام می‌گیرد و ثبت‌نام و انتخاب واحد ورودی‌های جدید کارشناسی و کارشناسی ارشد رسمی از اول مهر آغاز شده و تا ۷ مهر ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا زمان حذف و اضافه از ۲۲ مهرماه سال جاری شروع و در تاریخ ۲۹ مهرماه سال جاری به پایان می‌رسد.حذف اضطراری نیز از ۱۸ آذر آغاز شده و تا ۲۴ آذر به اتمام می‌رسد.

تعیین مرکز محل آزمون مقطع کارشناسی ارشداز ۲۰ تا ۳۰ آذر انجام می‌شود.

دریافت زمان کارت آزمون توسط دانشجو از ۵ دی تا ۹ بهمن و زمان انتخاب و ثبت نمره تکدرس کارشناسی از ۹ تا ۱۴ دی تعیین شده است.

به گزارش ایسنا ، امتحانات نیمسال اول تحصیلی نیز از ۱۶ دی آغاز شده و و در تاریخ ۹ بهمن به پایان می‌رسد. زمان امتحانات دکتری نیز در تاریخ اول بهمن شروع و در تاریخ ۲۰ بهمن به اتمام می‌رسد. بر همین اساس، ۱۴ بهمن تاریخ پایان اعلام نمرات چهارگزینه‌ای انجام می‌شود.

حداکثر زمان ارائه جواب نسبت به تجدیدنظرها توسط بانک سوال در تاریخ ۲۶ بهمن انجام می‌شود.

پرتال علمی شبانه به نقل از خبرگزاری ایسنا

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید