مهلت دوباره ثبت نام برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی

مهلت دوباره ثبت نام برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی

داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۱-۹۰ علوم پزشکی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشدند می توانند در مهلت اعلام شده از سوی مرکز سنجش در هفته پایانی مهرماه در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D ) سال تحصیلی ۹۱-۹۰ گروه پزشکی در ۱۲ مهرماه پایان یافت و آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند می توانند در روزهای ۲۳ تا ۲۵ مهر برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۳ مهرماه تا ساعت ۲۳ روز ۲۵ مهرماه به منظور ثبت نام به سایت مرکز مراجعه کنند.

همچنین سایر داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند اما مایل به ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک ارسالی هستند می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۳ مهرماه تا ساعت ۲۳ روز ۲۵ مهرماه به سایت مرکز مراجعه کنند و اطلاعات فرم ثبت نام خود را اصلاح و یا مدارک ارسالی خود را تکمیل کنند.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی این فرصت قابل تمدید نیست. هزینه ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۲۲۵ هزار ریال (۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان) است که از طریق کارت های شتاب و به صورت اینترنتی قابل پرداخت خواهد بود.

مدارک اعلام شده برای ثبت نام در این آزمون شامل عکس ۴*۳، کارت ملی، شناسنامه و دانشنامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری عمومی و یا مدرک معتبر نمایانگر فراغت از تحصیل داوطلب است.

آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پایه پزشکی (Ph.D) روز پنجشنبه ۵ آبان ماه ۹۰ در ۵۱ رشته تخصصی، ۲۴ دانشگاه و سازمان وابسته به وزارت بهداشت و ۷ شهر تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان و مشهد برگزار می شود و توزیع کارت تنها به صورت اینترنتی خواهد بود. برای کسانی که دارای نمره زبان نباشند کارت ورود به جلسه صادر نمی شود.

سایت شبانه به نقل از خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید