آغاز مهلت دوباره ثبت نام برای داوطلبان کنکور دکتری تخصصی پزشکی

آغاز مهلت دوباره ثبت نام برای داوطلبان کنکور دکتری تخصصی پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از ارائه مهلت دوباره برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۱-۹۰ در گروه علوم پزشکی خبر داد.

دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: افرادی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۳ مهرماه تا ساعت ۲۳ روز ۲۵ مهرماه به منظور ثبت نام به سایت مرکز مراجعه کنند.

وی افزود: همچنین داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۱-۹۰ علوم پزشکی که در مهلت مقرر در آزمون ثبت نام کرده اند می توانند در مهلت اعلام شده اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کرده و یا مدارک ارسالی را تکمیل کنند.

نسل سراجی اظهار داشت: تاکنون حدود ۴ هزار نفر در آزمون ثبت نام کرده اند. هزینه ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۲۲۵ هزار ریال (۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان) است که از طریق کارت های شتاب و به صورت اینترنتی قابل پرداخت خواهد بود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: مدارک اعلام شده برای ثبت نام در این آزمون شامل عکس ۴*۳، کارت ملی، شناسنامه و دانشنامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری عمومی و یا مدرک معتبر نمایانگر فراغت از تحصیل داوطلب است.

آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پایه پزشکی (Ph.D) روز پنجشنبه ۵ آبان ماه ۹۰ در ۵۱ رشته تخصصی و ۷ شهر تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان و مشهد برگزار می شود و ۲۴ دانشگاه و سازمان وابسته به وزارت بهداشت پذیرنده دانشجوی دکتری تخصصی هستند.

سایت شبانه به نقل از خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید