استفاده از بخاری در ساختمانهای دانشگاه آزاد ممنوع شد

استفاده از بخاری در ساختمانهای دانشگاه آزاد ممنوع شد

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تجهیز سیستمهای گرمایشی ساختمانهای این دانشگاه، تاکید کرد: به هیچ عنوان نباید از بخاری گازسوز جهت تأمین گرمایش ساختمان ها استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامعلی شهرکی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به طور مرتب خوابگاههای دانشجویی را بازرسی می کند تا کمبودهای موجود به بهترین شکل برطرف شود.

وی تاکید کرد: خوابگاهها باید فقط مجهز به سیستم گرمایشی شوفاژ و یا اسپلیت (split)،هواساز و سیستمهای ایمن باشند و به هیچ عنوان نباید از بخاری گازسوز جهت تامین گرمایش ساختمانها استفاده شود.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اهمیت نگهداری ساختمانها، اظهار داشت: برای نگهداری بهتر ساختمانها، دو برنامه بازدید ادواری و موردی در نظر گرفته ایم؛ بدین ترتیب که در برنامه ادواری از طریق چک لیستها تمامی ساختمانها و در برنامه موردی، ساختمانهای دارای مشکل مورد نظارت و بازبینی قرار می گیرند.

شهرکی ادامه داد: طبق بخشنامه های ارسال شده، تمام واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی موظف به ساخت ساختمانهای مورد نیاز حداقل در ۴ طبقه با امکانات و تجهیزات لازم به خصوص آسانسور شدند.

سایت شبانه به نقل از خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید