مهلت دوباره برای ثبت نام دکتری پزشکی – امکان ویرایش فرم ثبت نام

مهلت دوباره برای ثبت نام دکتری پزشکی – امکان ویرایش فرم ثبت نام

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D ) رشته های علوم پایه پزشکی گفت: این مهلت یک روزه از شنبه ۲۲ مهر آغاز می شود.

دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D ) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، مواد دندانی، سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ روز ۱۸ آبان ماه برگزار می شود.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون Ph.D سال تحصیلی ۹۲-۹۱ تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند و می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را اصلاح کنند و یا می خواهند مدارک ارسالی خود را تکمیل کرده یا تغییر دهند می توانند از این فرصت استفاده کنند.

نسل سراجی خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند از ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۲ مهر تا ساعت ۲۳ روز یکشنبه ۲۳ مهر به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: این فرصت قابل تمدید نیست و تاکنون نیز بیش از ۴ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: آزمون روز ۱۸ آبان برگزار می شود و داوطلبان در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه می توانند کارت آزمون خود را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند

 

پرتال علمی شبانه به نقل از خبرگزرای مهر

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید