نتیجه آزمون دکتری در مدرسی معارف اسلامی اعلام نشد

نتیجه آزمون دکتری در مدرسی معارف اسلامی اعلام نشد

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور، فهرست‌ اسامی‌ پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی مرحله پذیرش‌ رشته ‌محلهای جدید و افزایش ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری “Ph.D” (نیمه‌متمرکز) سال ۹۰ را اعلام کرده است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش با توجه به اینکه مراحل مربوط به گزینش نهایی متقاضیان گرایش مدرسی معارف اسلامی از رشته امتحانی مجموعه الهیات و معارف اسلامی (کدرشته امتحانی ۲۱۰۶) به اتمام نرسیده است لذا نتایج نهایی گرایش ذیربط متعاقباً به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید.

همچنین بر اساس اعلام این سازمان، با توجه به تصمیمات متخذه و به منظور مساعدت درخصوص آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی که در موعد مقرر موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نشده‌اند؛ ثبت نام و ادامه تحصیل از ایشان در صورتی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده باشند، بلامانع است.

ثبت نام از پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی‌ در مرحله افزایش و تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری در یکی از روزهای چهارشنبه ۳ اسفند و یا شنبه ۶ اسفند در دانشگاههای پذیرنده انجام می شود.
آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ در روز ۲۵ فروردین سال ۹۰ برگزار شد و پس از اعلام نتایج نهایی در شهریورماه، بر اساس تصمیم شورایعالی انقلاب فرهنگی، مرحله تکمیل ظرفیت برای آن در نظر گرفته شد.

سایت شبانه به نقل از خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید