تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات تقاضانامه ثبت‌ نامی آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۸۹

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که در موعد مقرر، نسبت به ثبت نام در آزمون  تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۸۹ اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد نموده‌‌اند، می رساند که اطلاعات تقاضانامه ثبت نامی کلیه داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون تحصیلات‌تکمیلی سال ۱۳۸۹ از روز شنبه‌۳۰/۸/۸۸ لغایت روز چهارشنبه ۴/۹/۸۸ به مدت ۵ روز بر روی پایگاه اینترنتی سازمان به نشانی www.sanjesh.org برای مشاهده داوطلبان و به منظور اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده قرار داده می‌شود.
کلیه داوطلبان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۸۹ لازم است در روزهای فوق‌الذکر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه واطلاعات تقاضانامه ثبت نامی خود را بر اساس دستورالعمل های مربوط برروی سایت مشاهده نمایند. برای اطلاع بیشترداوطلبان  موارد ذیل به اطلاع می‌رسد.
۱- پس از ورود به سایت سازمان و انتخاب لینک مربوط به مشاهده اطلاعات ثبت نامی امکان ورود به این لینک با در اختیار داشتن اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام (شامل شماره پرونده، شماره کاربر، رمز ورود و شماره شناسنامه) یا شماره پرونده و کد رهگیری وجود دارد.
۲- پس از ورود با هر یک از دو روش فوق ، اطلاعات ثبت نامی داوطلب نمایش داده می شود. امکان مشاهده و در صورت لزوم ویرایش اطلاعات وجود دارد این امکان در انتهای صفحه نمایش با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات فراهم می‌شود.
۳- چنانچه اطلاعات داوطلب نیاز به ویرایش داشته باشد با کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات، وارد مرحله ویرایش اطلاعات شده و نسبت به‌ اصلاح مورد یا موارد اقدام و سپس با کلیک بر روی گزینه تایید نسبت به صحت اطلاعات اقدام می‌نماید.
۴ـ داوطلبان لازم است کلیه اطلاعات ثبت نامی به ویژه رشته یا رشته های امتحانی، معدل، شهرستان حوزه امتحانی و موسسه محل فارغ التحصیلی را دقیقاً کنترل نمایند.
۵- چنانچه اطلاعات داوطلبان کامل بوده و نیاز به ویرایش اطلاعات نمی‌باشد باید بر روی گزینه خروج کلیک نماید.
۶- اصلاح اطلاعات تنها از این روش امکان پذیر می‌باشد و لذا  از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود از ارسال درخواست کتبی و یا مراجعه حضوری به سازمان سنجش جداً خودداری نمایند. چون به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبان درصورت لزوم می‌توانندسؤال یاسؤالات خود رادر ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان به نشانی www.sanjesh.org در میان بگذارند

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

0 دیدگاه‌ها

اولین نفر باشید که دیدگاهش را ارسال میکند.

نظر دهید