زمان برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد در سال ۱۳۹۰

زمان برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد در سال ۱۳۹۰
جام جم آنلاین: معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه ۲۳، ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت با حضور بیش از۴۵۰هزار داوطلب در۲نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد  در سال 1390

محمد رضا مهرادفر در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: کارت ورورد به جلسه این آزمون از۲۰ اردیبهشت به صورت اینترنتی توزیع می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون، کارت ورود به جلسه خود پرینت (چاپ) کنند.

وی با بیان این که تعداد نوبت امتحانی داوطلبان بر روی کارت جلسه درج شده است تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در۲۷۷ کد رشته امتحانی در۱۲۱واحد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:۵۷ درصد داوطلبان این آزمون مردان و۴۳درصد زنان هستند.

مهرادفر با اشاره به افزایش۲۰درصدی رشته محل از افزایش ظرفیت پذیرش خبر داد و گفت: امسال حدود۳۰هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه پذیرش خواهند شد.

خبر تکمیلی۱: کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۱:۰۰ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت۹۰  از طریق اینترنت در اختیار شرکت کنندگان درآزمون قرار خواهد گرفت.

خبر تکمیلی۲:آزمون کارشنــاسی ارشــد ســـال ۱۳۹۰ در شـش نــوبت صبــح و عصــر روز هــــای پنجشنبه ۲۲ر۲ر۹۰ ، جمعــــه ۲۳ر۲ر۹۰ و شنبه ۲۴ر۲ر۹۰ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار میشود. زمان شروع آزمون نوبت صبح رأس ساعت ۸:۰۰ و نوبت عصر رأس ساعت ۱۶:۰۰ طبق برنامه زمانی اعلام شده برای رشته امتحانی مورد نظر خواهد بود.

مطالب مرتبط با این نوشته

برچسب ها:

 

درباره ی نویسنده

نوشته های بیشتر توسط Ashkan

 

1 دیدگاه‌ها

  1. عادل می‌گه:

    دست گلت درد نکنه ولی لعنت به اینا که زودتر تاریخ دقیق و نمیگن چون من میخواهم مرخصی بگیرم که بتونم برم از شمال به جنوب برای امتحان

نظر دهید